Perfumy Versace – czy warto je kupić?

Choć perfumy Versace łatwo można spotkać w Rossmanie, to nie oznacza to wcale, by w ostatnich latach ich jakość się obniżył. Co ciekawe jednak, raczej nie znajdziemy na półkach zwykłych drogerii sztandarowych perfum Versace, jak Brigth Crystal czy Crystal Noir, a takie popularne dziełka, jak Versace Versense i Versace Woman. Czy mimo niskiej ceny (jak na takie markowe perfumy) i tego, że znajdują się w zwykłej drogerii obok taniutkich, niemarkowych zapachów, warto je kupić?
Versace Bright Crystal
Versense to lekki, świeży zapach, idealny na lato. Na pewno spodoba się kobietom i dziewczynom, które w tym okresie roku chcą pachnieć zachwycająco, ale niezobowiązująco.

Jeśli chodzi o trwałość, to nie jest specjalnie imponująca, ale trudno tego wymagać od zapachu, w którego skład wchodzą takie, a nie inne nuty, a są to miedzy innymi: bergamota, zielona mandarynka, jaśmin i figa. Wprawdzie bazę stanowią trwały sandałowiec i piżmo, jednak wyczuwalne są tylko przy skórze.
Versace Woman natomiast jest zapachem bardziej intensywnym, orientalnym i poważniejszym. Spodoba się kobietom lubiącym niebanalne wonie, bo zawiera m.in. kwiat i liść Frangipani czy Padparadscha Lotus

No comments.

Leave a Reply