Promocje w perfumeriach

Warto uważnie śledzić nie tylko papierowe gazetki, którymi zasypywane są nasze skrzynki pocztowe. Również internetowe promocje to często doskonała okazja, by dużo taniej kupić markowe perfumy czy ubrania. Walka o klienta przybrała w Polsce papierową formę. Każdy większy supermarket, a ostatnio również niewielkie delikatesy, drukują papierowe gazetki. Często wydawane są one wręcz co tydzień.

perfumy

W zdecydowanej większości można w nich znaleźć przede wszystkim produkty spożywcze, ale hipermarkety promują również odzież znanych firm, czy artykuły AGD i RTV. Można też w nich znaleźć najlepsze marki perfum. Warto jednak sprawdzić czy rzeczywiście coś oprócz jedzenia i napojów opłaca się tam kupić. I to nie tylko dlatego, że prawdziwy ekspert modowy nigdy nie kupi ubrania w supermarkecie. Najczęściej to końcówki serii, albo modele z poprzedniego sezonu. W dużych sklepach raczej nie znajdziemy też hitów z górnej półki, jak choćby perfumy markowe.

Z reguły są to znane marki, ale ich najtańsze produkty. Chodzi o to, żeby zainteresować nazwą znanej firmy, a gdzieś na końcu, małym druczkiem poinformować, że to niezbyt znany, a często niezbyt udany model. O tym wiedzieć będą już jednak tylko nieliczni. Warto za to śledzić internetowe newslettery znanych marek. Dowiesz się z nich nie tylko o trendach obowiązujących w obecnym sezonie.

Praktycznie w każdej perfumerii wysyłkowej oferowane są swoim klientom solidne rabaty nawet na nowości w ofercie. Z reguły na największe upusty mogą liczyć ci, którzy dokonywali już zakupów i zapisali się do programu lojalnościowego. Kolejna karta w portfelu może się opłacić. Zwłaszcza jeśli wybierasz perfumy czy ubrania z górnej półki cenowej. 15% rabatu od 30-50 zł to niewiele, ale od 300-500 zł to już odczuwalna kwota. Programy lojalnościowe mają jeszcze jedną, niebagatelną zaletę. Dzięki uczestnictwie w nich nie musisz codziennie odwiedzać wybranego sklepu, żeby dowiedzieć się czy zaczęły się już wyprzedaże. Taką informację dostaniesz mailem, a wraz z nią także kupon zniżkowy na pozostały asortyment.

No comments.

Leave a Reply