Mon Paris Couture to nowe perfumy dla kobiet autorstwa Yves Saint Laurent. Yves Saint Laurent wprowadził tę limitowaną edycję Couture po perfumach Mon Paris wprowadzonych na rynek w 2016 roku i zeszłorocznej edycji Eau de Toilette.

Nowe perfumy to romans, miłość i magiczna atmosfera z nutami słodkich owoców i nut kwiatowych. Nowe perfumy są bardziej kwiatowe i bardziej urocze, z sygnaturą Couture inspirującą do poważniejszego podejścia do każdej szczególnej chwili w życiu. YSL wprowadza na rynek bardzo kobiece, zmysłowe i odważne perfumy, a jednocześnie nowoczesne i prawdziwie innowacyjne, by zadowolić kobiety w każdym wieku.

Yves Saint Laurent Mon Paris Couture

Perfumy Yves Saint Laurent kupisz tutaj

Yves Saint Laurent Mon Paris Couture to lekkie, błyskotliwe perfumy ze świeżych cytrusowych nut ładnie zmieszanych z kwiatami. Mimo, że poprzednie edycje nie mieszały róż wewnątrz kompozycji, tym razem Yves Saint Laurent postanowił sprawić przyjemność i zaskoczyć swoich użytkowników dawką akordów róży wewnątrz perfum. Otwiera się cytrusowym aromatem z malin, bergamotki, pysznych liczi, mandarynek i grejpfrutów oraz kwiatowych akordów z białej piwonii, róż, pączków róży i kwiatu pomarańczy. Baza uspokaja się na drewnianej warstwie z paczuli, białego piżma, kaszmeranu i ambroxu. Perfumy marki Mon Paris Couture zachowują oryginalną stylistykę butelki ozdobioną czarną wstążką z białymi kropkami, inspirującą prawdziwie elegancki design.

O perfumach
Dom Yves Saint Laurent
Zapach Kobiecy
Początek produkcji 2018 rok

Perfumiarze
Dora Baghriche-Arnaud
Harry Frémont
Olivier Cresp

Nuty zapachowe głowy
Bergamota
Grejpfrut
Litchi
Mandarynka
Malina

Nuty zapachowe serca
Bieluń
kwiat pomarańczy
Rosebud
Biała piwonia

Nuty zapachowe bazy
Ambrox
Cashmeran
Paczula
Białe piżmo

Yves Saint Laurent Mon Paris Couture jest dostępny w 30, 50 i 90 ml wody perfumowanej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *