Firma Nina Ricci ma dar komunikacji w nowoczesnym świecie. W związku z tym jej perfumy nie tylko zadowalają delikatnym kobiecym zapachem. Opowiadają nam historie prosto z baśni. Jeśli magia Niny Ricci zaczęła się od stworzenia Niny, kultowego kobiecego zapachu i wymyślonego w 2006 roku, to nadal trwa i w innych rozdziałach zapachowych. W tym roku 2018 Nina Ricci postanowiła zaoferować jej młodszą siostrę. Co powiesz na spotkanie z Bellą, nowym damskim zapachem Niny Ricci?

Nina Ricci Nina

Bella, trzecia bohaterka Niny Ricci
Zacznijmy od zapoznania się z dwoma wcześniejszymi zapachami Niny Ricci. Pierwszy nazywa się Nina i uosabia czułość. Perfumy prezentowane w różowym jabłku powstają na wzór młodej, romantycznej kobiety, spontanicznej i beztroskiej. Nina ma w sobie niewinność młodych dziewcząt. Ujawnia się za sprawą jasności kwiatu i smakosza. Jest to wezwanie do marzeń i czułości.

Później za nią podążyła Luna, nieco bardziej zbuntowana kompozycja, jak gdyby kobieta Nina Ricci stopniowo stawiała sobie nowe wyzwania. Prezentowana w niebieskim jabłku, Luna daje więcej emocji i jest adresowana do wszystkich odkrywców życia, którzy nie boją się też tych zakazanych. Luna emancypuje się powoli i flirtuje z niebezpieczeństwem.

Nina Ricci Luna

Dzisiaj, wraz z Bellą, ten rock and roll’owy duch wciąż wydaje się, być akcentowany. Bella jest bez wątpienia najbardziej porywającą kobietą w całym zakresie Niny Ricci. Sexy i lekko bezczelnej, jest obrazem odważnej i całkowicie nieugiętej młodej kobiety. Jednak nie straciła nic z uroku i poezji swoich dwóch starszych sióstr.

Nina Ricci Bella

Rabarbar jako główny składnik Belli
Bella pojawia się w butelce w kształcie jabłka, wyczuwalnej na tę okazję w ładnym zielonym kolorze. Dlatego ten owoc wydziela bardzo roślinne uczucie, które jest również potwierdzone zapachem. Bella Niny Ricci skupia się na rabarbarze. Początkowo towarzyszy mu mandarynka, ujawnia tu natychmiastowe poczucie żywości i świeżości. Wtedy Bella pozwala mówić całą swoją kobiecością w duecie z frezją. Jego tło jest wciąż sublimowane białymi piżmami i wanilią.

Rezultatem jest zapach o dużo bardziej cielesnej i siarkowej masie. Bella Niny Ricci kontrastuje cytrusową świeżość z bardziej żarowym upałem. Ten kontrast jest prawdziwą eksplozją. Bella to zapach węchu, który ma na celu wywołać emocje na skórze. Zielony kolor i mała biedronka na jednym z liści butelki sprawiają, że jest symbolem nadziei i spokoju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *